Ara
  • Hasan Sıldak

Vali Hasan Sıldak Bigadiç Ilçesini Ziyaret Etti

Ilçeleri tanımak ve çalıSmaları yerinde incelemek için ziyaretlerine devam eden Vali Hasan Sıldak programı kapsamında Bigadiç Ilçemizi ziyaret etti.

Kaymakamlık ziyareti ile baslayan programda, beraberinde Il Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoglu’nun da bulundugu Vali Sıldak’ı, Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Kaymakam Adayı Ali Buzkaya, Bigadiç Belediye Baskanı Ismail Avcu, Ilçe Emniyet Müdürü Fatih Durukan ve Ilçe Jandarma Komutanı Tgm. Bulut Dogan karsıladı. 

Kaymakamlık ziyaretinde personel ile tanısan Vali Sıldak, ziyaret programı kapsamında Kaymakam Aydın’dan İlçe ile ilgili bilgi aldı. Vali Sıldak, Ilçe kurum yöneticileri ile  bir araya gelerek degerlendirme toplantısı yaptı. 

Toplantının ardından Ilçe Emniyet Müdürlügü ve Ilçe Jandarma Komutanlıgını da ziyaret eden Vali Sıldak çalısmalarla ilgili bilgi alarak personele çalısmalarında basarılar diledi.

Esnaf ziyaretleri de gerçeklestiren Vali Sıldak, pandemi tedbirlerine dikkat çekerek, hayırlı kazançlar diledi, vatandaslarla sohbet etti.