Ara
  • Hasan Sıldak

Vali Hasan Şıldak Kepsut ve Dursunbey İlçelerini Ziyaret Etti

Ilçeleri tanımak ve çalısmaları yerinde incelemek için ziyaretlerine devam eden Vali Hasan Sıldak bugünkü programına Kepsut Ilçemizle basladı.

Ziyaret programında Il Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoglu, Il Emniyet Müdür V. Savas Kaya’nın eslik ettigi Vali Sıldak’ı Kaymakamlık ziyaretinde Kepsut Kaymakamı Bilal Ölmez, Ilçe Jandarma Komutanı J. Kd. Bçvs. Barıs Yalabık, Ilçe Emniyet Amiri Komiser Halil Çelik ve daire amirleri karsıladı. Vali Sıldak, programı kapsamında ziyaret ettigi Kaymakam Ölmez’den brifing aldı.

Ilçe Emniyet Müdürlügü ve Ilçe Jandarma Komutanlıgını da ziyaret eden Vali Sıldak, Ilçe kurum yöneticileri ile Kepsut Belediyesi Kültür Merkezinde bir araya gelerek bir degerlendirme toplantısı düzenledi.

Vali Hasan Sıldak, Kepsut Ilçesi Ziyaret programının ardından bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Dursunbey Ilçesindeydi.

Ilçeyi daha yakından tanıma amacıyla yaptıgı ziyaret programı kapsamında, beraberinde Il Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoglu ve Il Emniyet Müdür V. Savas Kaya ile birlikte ilk olarak Kaymakamlıgı ziyaret eden Vali Hasan Sıldak’ı, Dursunbey Kaymakam Vekili Bilal Ölmez, Ilçe Jandarma Komutan V. J. Kd. Bçvs. Rıdvan Seçkin, Ilçe Emniyet Müdürü Mehmet Murat Yöndem karsıladı.

Kaymakam Ölmez’i ziyaretinde Ilçeyle ilgili bilgiler aldıktan sonra Kaymakamlık ziyaretinden ayrılırken çocuklarla sohbet eden, onlara hediyeler veren Vali Sıldak, programın devamında Ilçe Kurum Yöneticileri ile bir degerlendirme toplantısı gerçeklestirdi. Vali Hasan SILDAK Ilçe ziyaretinde son olarak Ilçe Jandarma Komutanlıgı, Ilçe Emniyet Müdürlügü ile Dursunbey ve Alaçam Orman Isletme Müdürlüklerini ziyaret etti.