Ara
  • Hasan Sıldak

Vali Şıldak’tan Okul Ziyareti

Mesaisine okul ziyaretiyle baslayan Vali Hasan Sıldak; esi Fatma Nur Sıldak ile birlikte Karesi Ali Hikmet Pasa Ilkokulunu ziyaret etti.

Koronavirüs pandemisi dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında yüz yüze egitime baslayan ögrencilerle bir araya gelen Vali Sıldak’ın ziyaretinde Il Milli Egitim Müdürü Yakup Yıldız ve Okul Müdürü Mehmet Günaydın da hazır bulundu.

Sınıflarında ziyaret ettigi ögrencilerle yakından ilgilenen Vali Hasan Sıldak ve esi Fatma Nur Sıldak derslerine iyi çalısmaları ve kurallara dikkat etmeleri tavsiyesinde bulundu.

Ziyaret programı dahilinde okul bünyesinde bulunan; Milli Egitim Bakanlıgı tarafından yaptırılan Z Kütüphane ve hayırsever Hüseyin ILHAN tarafından yaptırılan “Kübra ILHAN Okuma Salonu”nun açılısı da gerçeklestirilirken, Vali Sıldak hayırsever vatandasa egitime yapmıs oldugu katkılarından dolayı bir plaket verdi.

Vali Sıldak ziyaret münasebetiyle okul idaresi ve ögretmenlerle de kısa bir toplantı gerçeklestirerek yüz yüze egitim kapsamında alınması gereken tedbirler noktasında hatırlatmalarda bulundu. Ögretmen ve ögrenciler Vali Hasan Sıldak ve esi Fatma Nur Sıldak’a gerçeklestirdikleri ziyaret için tesekkür ettiler.