Ara
  • Hasan Sıldak

Vali Şıldak’tan Bir Dizi İlçe Ziyareti

Yogun programlarına devam eden Vali Hasan Sıldak bugün ilk olarak Balya Belediye Baskanı Orhan Gaga, ardından Havran Belediye Baskanı Emin Ersoy’u ziyaret etti.

Programına Edremit Ilçesiyle devam eden Vali Sıldak burada Edremit Ticaret Odası Baskanı Coskun Salon, Edremit Ticaret Borsası Baskanı A. Tarkan Denizer, Edremit Kunduracılar Tabaklar ve Saraçlar Odası Baskanı Alaattin Akçesme ile Oda Yönetimlerini ziyaret etti.

Burhaniye Ilçesinde de yogun bir program gerçeklestiren Sıldak ilk olarak Burhaniye Belediye Baskanı Ali Kemal Deveciler, devamında ise Burhaniye Ticaret Odası Baskanı Mustafa Aysel, Burhaniye Ticaret Odası eski Baskanı Hüseyin Sarıbas’ı ziyaret etti. Gömeç Belediye Baskanı Mehmet Irem Himam’ı ziyaret ederek Ayvalık Ilçesine geçen Vali Sıldak burada da bir dizi ziyaret gerçeklestirdi. Ayvalık Cumhuriyet Bassavcısı Kürsat Albayrak, Ayvalık Belediye Baskanı Mesut Ergin, Ayvalık Ticaret Odası Baskanı Mustafa Büyükçıvgın, Ayvalık Polis Moral Egitim Merkezi Müdürü Murat Karausta’yı ziyaret eden Vali Sıldak ayrıca Ayvalık Ilçesinde Saglık, Milli Egitim ve Nüfus Müdürlüklerine de giderek yürütülen çalısmalarla ilgili bilgi aldı. Ilçede bakım ve restorasyonu planlanan binalarda incelemede bulundu.

Vali Hasan Sıldak’a Il Emniyet Müdürü Hasan Onar, Il Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoglu ve Ilçe Kaymakamları eslik etti.