Ara
  • Hasan Sıldak

Vali Şıldak İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Göreve basladıgı günden bu yana tüm ilçeleri sık sık ziyaret eden Vali Sıldak bugün yine yogun bir ilçe programı gerçeklestirdi.

Mesaisine Kepsut Ilçesiyle baslayan Vali Sıldak ilk olarak Kepsut Belediye Baskanı Ismail Cankul’a iade-i ziyarette bulundu.

Ardından Dursunbey Ilçesine geçen Vali Sıldak Dursunbey Kaymakamı Rahmi Bulut’u ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledi. Daha sonra iade-i ziyarette bulunmak üzere Dursunbey Belediye Baskanlıgına geçti. Belediye Baskanı Ramazan Bahçıvan’a ziyarette bulundu.

Tüm ülkede koronavirüs salgını dolayısıyla gerçeklestirilen denetimlere Dursunbey Ilçesinde katılarak burada esnaf ve vatandasla bir araya geldi. Artan bir seyirde olan pozitif vaka ve temaslı sayılarına dikkat çekerek salgından korunmak için gereken kurallara uyulması noktasında ikazlarda bulundu. Her fırsatta özellikle esnafa da büyük görev düstügünü dile getiren Vali Sıldak maske, mesafe ve hijyen kurallarına istisnasız uyulması gerektiginin tekrar altını çizdi.

Ziyaretlerine devam etmek üzere ögleden sonra Bigadiç Ilçesine giden Vali Sıldak Bigadiç Belediye Baskanı Ismail Avcu, ardından da Sındırgı Ilçesine giderek Sındırgı Belediye Baskanı Ekrem Yavas’a iade-i ziyarette bulundu.

Vali Hasan Sıldak’a programlarında Il Emniyet Müdürü Hasan Onar ile Il Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoglu ve Ilçe Kaymakamları eslik ettiler.