Ara
  • Hasan Sıldak

Vali Şıldak Bandırma’da

Vali Hasan Sıldak ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bandırma Ilçesine gitti.

Vali Hasan Sıldak ilk olarak Bandırma Cumhuriyet Bassavcısı Cüneyt Demirdas ve Bandırma Adalet Komisyonu Baskanı Mehmet Tarakçı’ya iade-i ziyarette bulundu.

Ardından Bandırma Kaymakamlıgına ziyarette bulunarak Kaymakamlık birimlerini de gezen Vali Sıldak; personele çalısmalarında basarılar diledi.

Kaymakamlık ziyareti sırasında Vali Sıldak’a Il Emniyet Müdürü Hasan Onar ve Il Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoglu eslik etti.

Vali Hasan Sıldak baskanlıgındaki toplantıda ilçenin asayis ve güvenlik konuları basta olmak üzere Ilçedeki pandemi durumu da kapsamlı olarak degerlendirildi.

Degerlendirme Toplantısına Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Ilçe Emniyet Müdürü Soner Duran, Ilçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Mahir Mavi ve Ilçe Saglık Müdürü Dr. Basak Sen Ilgaz katıldı.

Pandemi konusunda son günlerde Bandırma ve çevresindeki ilçelerde vaka sayılarında ciddi bir yükselis oldugunu belirten Vali Hasan Sıldak tedbirlerin devam ettirilmesi ve bazı önlemlerin arttırılması talimatını verdi.

Kaymakamlıktaki toplantının ardından beraberindekilerle birlikte esnaf ziyareti yapan Sıldak isyerlerinin önünde esnafla ve caddedeki vatandaslarla selamlasarak sohbet etti.