Ara
  • Hasan Sıldak

Vali Şıldak’ın Günlük Programı

Vali Hasan Sıldak günlük programı kapsamında çalısmaları yerinde incelemek üzere Altıeylül Kaymakamlıgını ziyaret etti.

Kaymakamlıgı ziyaretinde beraberinde Il Emniyet Müdürü Hasan Onar ve Il Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoglu’nun da bulundugu Vali Hasan Sıldak ilçenin asayis ve güvenlik konularını kapsamlı olarak degerlendirmek üzere Altıeylül Kaymakamı Dr.Oktay Kaya, Altıeylül Ilçe Emniyet Müdürü ve Ilçe Jandarma Komutanı ile bir araya gelerek toplantı gerçeklestirdi.

Ziyaretinde Kaymakamlık birimlerini de gezen Vali Sıldak personele çalısmalarında basarılar diledi.

Günlük programına devam eden Vali Sıldak’ı önce MHP Altıeylül Ilçe Baskanı Tayfun Tursun ve beraberindeki heyet, ardından Vali Sıldak’ın hemsehrisi Turgay Turan ve esi Gülcan Turan ziyaret etti. Misafirleri ile bir süre görüsen Vali Sıldak nazik ziyaretleri için kendilerine tesekkür etti.

Yapılan ziyaretlerin ardından Balıkesir için büyük önem arz eden Il Afet Risk Azaltma Planı (IRAP) Balıkesir Tanıtım Toplantısını gerçeklestirdi. Video konferans yöntemiyle Vali Sıldak baskanlıgında gerçeklestirilen toplantıya Kaymakamlar, Belediye Baskanları, Üniversiteler, STK’lar, kamu ve özel sektör temsilcileri katıldı.

Programına devam eden Vali Sıldak'ı son olarak Çanakkale-Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik ziyaret etti. Kaymakam Çelik ile bir süre sohbet eden Vali Sıldak kendisine nazik ziyaretleri için tesekkür etti.