Ara
  • Hasan Sıldak

İçişleri Bakan Yardımcısı ve İller İdaresi Genel Müdüründen Ziyaret


Ayvalık Ilçesinde gerçeklestirilen Suriye Görev Gücü Çalıstayına katılmak üzere Ilimizde bulunan Içisleri Bakan Yardımcısı Ismail Çataklı ve Iller Idaresi Genel Müdürü H. Kürsat Kırbıyık, Vali Hasan Sıldak’ı ziyaret ettiler.

Valilik ziyaretinde Ilde yürütülen çalısmalar ve pandemiye yönelik tedbirler ile ilgili Bilgi veren Vali Sıldak nazik ziyaretleri için kendilerine tesekkür etti.

Içisleri Bakan Yardımcısı Ismail Çataklı ve Iller Idaresi Genel Müdürü H. Kürsat Kırbıyık, Vali Hasan Sıldak ile birlikte Içisleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 81 Il Valisi ile videokonferans yöntemiyle gerçeklestirdigi Koronavirüs Tedbirleri Degerlendirme toplantısına Valilik Kocaseyit Toplantı Salonundan katıldılar.

Il Emniyet Müdürü Hasan Onar, Il Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoglu ve Sahil Güvenlik Kuzey Ege Grup Komutanı SG. Bnb. Sadun Özdemir’in de yer aldıgı toplantıda, pandemide illerin genel durumu, salgının önlenmesine yönelik alınması gereken tedbirler ve il bazında yapılması gereken uygulamalar degerlendirildi.